Licensed to EZ Meet Services - Contractor License
                                        HY-TEK's Meet Manager 4/6/2016 06:42 PM
                   Amity-East Haven-Sheehan Girls - 4/6/2016                   
                    EZ Meet Services & Paynes Corner Timing                    
                          Amity Regional High School 
 
     Amity Regional High Schoo   81.00     68.00 East Haven Hs-Ct              
     Amity Regional High Schoo   82.00     67.00 Mark Sheehan                  
                  Mark Sheehan   74.50     69.50 East Haven Hs-Ct              
                          
                                    Results                                    
 
Girls 100 Meter Dash
============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H#
============================================================================
Finals
  1 Kikosicki, Megan          16 East Haven H           12.40      13.30   1 
  2 Hochman, Rachelle         17 Amity Region           13.40      13.91   1 
  3 Coleman, Annie            16 East Haven H           12.80      13.99   1 
  4 Magliocco, Christina      16 Amity Region           13.80      14.07   1 
  5 Montesanto, Haley         18 East Haven H                      14.09   2 
  6 Esch, Reyna               19 Mark Sheehan           13.80      14.21   2 
  7 Passaro, Rachael          16 Mark Sheehan           13.50      14.39   1 
  8 Ollodart, Jenna           16 Mark Sheehan           13.40      14.65   1 
  9 Grosso, Danielle          19 Amity Region           14.20      14.74   2 
 10 Harvey, Maddie            16 Mark Sheehan           14.90      14.93   3 
 11 Byun, Emily               19 Amity Region           14.50      15.00   3 
 12 Ewing, Elizabeth          17 Amity Region           14.70      15.52   3 
 13 Schaaf, Summer            19 Amity Region           15.20      15.58   4 
 14 Cuozzo, Sophia            17 Amity Region           15.00      15.65   3 
 15 Nickerson, Jordan         19 Mark Sheehan                      15.80   4 
 16 Rothman, Sydney           16 Amity Region           15.50      15.99   4 
 17 Lupoli, Alyssa            19 Mark Sheehan           15.20      16.00   4 
 18 Midolo, Kelly             19 Mark Sheehan                      16.01   3 
 19 Mushinski, Gabrielle      19 Mark Sheehan           14.60      16.06   3 
 20 Mastrangelo, Carly        17 Amity Region           15.50      16.20   4 
 21 Neumann, Catherine        17 Amity Region           14.90      16.26   3 
 22 Lederle, Lizzy            18 Mark Sheehan           15.30      16.49   4 
 23 Harvey, Hailey            16 Mark Sheehan           15.00      16.70   4 
 24 Ky, Amy                   17 Amity Region           16.00      18.16   4 
 
Girls 200 Meter Dash
============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Kikosicki, Megan          16 East Haven H           26.00      27.71   1 
  2 Magliocco, Christina      16 Amity Region           27.00      28.47   1 
  3 Burns, Maddie             16 Mark Sheehan           29.20      28.74   1 
  4 Hochman, Rachelle         17 Amity Region           28.00      29.24   1 
  5 Esch, Reyna               19 Mark Sheehan           30.10      29.31   2 
  6 Brown, Camryn             17 Amity Region           29.00      29.37   2 
  7 Coleman, Annie            16 East Haven H           27.80      29.71   1 
  8 Passaro, Rachael          16 Mark Sheehan           29.70      29.96   1 
  9 Marquardt, Sydney         18 East Haven H                      30.09   2 
 10 Krzysztopik, Victoria     19 Amity Region           32.00      32.49   2 
 11 Harvey, Maddie            16 Mark Sheehan           33.10      32.51   3 
 12 Whyte, Katelyn            16 Amity Region           32.00      32.53   2 
 13 Schaaf, Summer            19 Amity Region           32.00      32.84   3 
 14 Mohseni, Tara             19 Amity Region           31.00      32.92   2 
 15 Lupoli, Alyssa            19 Mark Sheehan           35.00      33.56   4 
 16 Macnamara, Cassidy        19 Amity Region           34.00      33.58   4 
 17 Nickerson, Jordan         19 Mark Sheehan           34.20      33.69   4 
 18 Luciani, Evelyn           17 Amity Region           32.00      33.72   3 
 19 Sullivan, Morgan          18 Amity Region           34.00      33.90   3 
 20 Mushinski, Gabrielle      19 Mark Sheehan           35.40      34.41   4 
 21 Rothman, Sydney           16 Amity Region           34.00      34.61   4 
 22 Mastrangelo, Carly        17 Amity Region           33.00      34.86   3 
 23 Hendrick, Amanda          18 Amity Region           34.00      35.15   4 
 24 Burford, Abigail          17 Amity Region           34.00      35.36   4 
 25 Chen, Alina               18 Amity Region           31.00      35.94   2 
 
Girls 400 Meter Dash
============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Burns, Maddie             16 Mark Sheehan         1:04.00    1:04.05   1 
  2 Sachs, Mayah              18 Amity Region         1:07.00    1:06.47   1 
  3 Pelkey, Chyanne           18 Mark Sheehan         1:08.00    1:07.02   1 
  4 Shoshani, Maya            17 Mark Sheehan                    1:09.72   2 
  5 Whyte, Katelyn            16 Amity Region         1:14.00    1:13.21   2 
  6 Walsh, Regan              16 Amity Region         1:12.00    1:14.54   2 
  7 Maffeo, Paige             19 East Haven H         1:08.00    1:14.56   1 
  8 Kikosicki, Jordan         18 East Haven H                    1:15.42   1 
  9 Crasilli, Isabella        18 Amity Region         1:12.00    1:17.59   1 
 10 Ni, Shirley               18 Amity Region         1:18.00    1:17.89   2 
 11 Neumann, Catherine        17 Amity Region         1:14.00    1:18.45   2 
 12 Lisowitch, Alina          17 Amity Region         1:14.00    1:19.96   2 
 
Girls 800 Meter Run
============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Taggart, Melissa          16 Amity Region         2:40.00    2:34.07   1 
      1:22.12 (1:22.12)
  2 Maffeo, Katie             18 East Haven H         2:35.00    2:40.29   1 
      1:22.56 (1:22.56)
  3 Gorham, Charlotte         17 Amity Region         2:45.00    2:42.84   1 
      1:25.18 (1:25.18)
  4 Rafferty, Caroline        18 Amity Region         2:45.00    2:44.49   1 
      1:25.22 (1:25.22)
  5 O'Brien-Cannon, Arianna   18 Amity Region         2:45.00    2:45.37   1 
      1:25.45 (1:25.45)
  6 Ciskowski, Madelyn        19 Amity Region         3:00.00    2:57.62   1 
      1:28.92 (1:28.92)
  7 Kupcho, Lindsey           19 Amity Region         3:05.00    2:57.68   2 
      1:23.06 (1:23.06)  2:57.68 (1:34.62)
  8 Braverman, Yael           16 Amity Region         2:55.00    3:00.19   1 
      1:30.90 (1:30.90)
  9 Beloin, Rebecca           19 Amity Region         3:15.00    3:02.16   2 
      1:27.82 (1:27.82)  3:02.16 (1:34.35)
 10 Abreu, Kayla              18 Amity Region         3:20.00    3:02.23   2 
      1:25.43 (1:25.43)  3:02.23 (1:36.80)
 11 Turek, Olivia             18 East Haven H         3:00.00    3:05.34   1 
      1:26.32 (1:26.32)
 12 Carloni, Lindsay          19 Amity Region         3:20.00    3:07.73   2 
      1:28.25 (1:28.25)  3:07.73 (1:39.49)
 13 Goldblatt, Shayna         18 Amity Region         3:15.00    3:11.63   2 
      1:29.89 (1:29.89)  3:11.63 (1:41.75)
 14 Proto, Marissa            18 Amity Region         3:30.00    3:18.36   2 
      1:31.88 (1:31.88)  3:18.36 (1:46.49)
 15 Kikosicki, Jordan         18 East Haven H         2:45.00    3:21.72   1 
      1:31.73 (1:31.73)
 16 Mackay, Madison           19 Amity Region         3:30.00    3:26.12   2 
      1:41.96 (1:41.96)  3:26.12 (1:44.17)
 17 McCornish, Magnolia       19 Mark Sheehan         3:06.00    3:37.04   2 
      1:38.96 (1:38.96)  3:37.04 (1:58.08)
 18 Gagnon, Marcelle          19 Amity Region         3:45.00    3:48.37   2 
      1:41.07 (1:41.07)  3:48.37 (2:07.30)
 
Girls 1600 Meter Run
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Criscuolo, Emily          17 Amity Region         5:30.00    5:31.50  
      2:41.30 (2:41.30)  5:31.50 (2:50.21)
  2 Potter, Julia             19 Amity Region         5:50.00    5:49.67  
      2:59.58 (2:59.58)  5:49.67 (2:50.09)
  3 Thorp, Christine          18 Mark Sheehan         5:45.00    5:52.89  
      2:49.14 (2:49.14)  5:52.89 (3:03.75)
  4 Bowser, Abigail           19 Amity Region         5:50.00    5:54.25  
      2:59.86 (2:59.86)  5:54.25 (2:54.40)
  5 Ramadon, Morgan           18 Amity Region         6:30.00    6:28.09  
      3:12.93 (3:12.93)  6:28.09 (3:15.16)
  6 Della-Giustina, Marissa   17 Amity Region         6:10.00    6:29.28  
      3:07.62 (3:07.62)  6:29.28 (3:21.66)
  7 Palma, Melissa            16 East Haven H         6:20.00    6:47.59  
      3:14.54 (3:14.54)  6:47.59 (3:33.06)
  8 Zorena, Clare             19 Amity Region         6:30.00    6:49.86  
      3:22.34 (3:22.34)  6:49.86 (3:27.53)
  9 Oestreicher, Maya         18 Amity Region         6:30.00    6:51.84  
      3:16.33 (3:16.33)  6:51.84 (3:35.51)
 10 Epstein, Hannah           18 Amity Region         6:50.00    6:57.53  
      3:22.28 (3:22.28)  6:57.53 (3:35.25)
 11 Tenerowicz, Keri          19 Amity Region         6:50.00    7:04.43  
      3:33.86 (3:33.86)  7:04.43 (3:30.57)
 12 Fusco, Haley              18 Amity Region         7:00.00    7:15.36  
      3:33.55 (3:33.55)  7:15.36 (3:41.82)
 13 McCornish, Magnolia       19 Mark Sheehan         6:05.00    7:17.81  
      3:21.98 (3:21.98)  7:17.81 (3:55.84)
 14 Mahler, Aleya             16 Amity Region         6:50.00    7:19.97  
      3:39.51 (3:39.51)  7:19.97 (3:40.46)
 15 Zhang, Lillian            17 Amity Region         6:50.00    7:21.18  
      3:39.74 (3:39.74)  7:21.18 (3:41.45)
 16 Hanlon, Colleen           18 East Haven H         7:45.00    7:38.65  
      3:40.32 (3:40.32)  7:38.65 (3:58.34)
 17 Carpanzano, Deborah       18 East Haven H         7:50.00    7:38.73  
      3:40.80 (3:40.80)  7:38.73 (3:57.94)
 18 Fazzina, Isabelle         16 Mark Sheehan         6:43.00    7:48.53  
      3:40.08 (3:40.08)  7:48.53 (4:08.45)
 
Girls 3200 Meter Run
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Iwaszkiewicz, Natalie     17 Amity Region        13:00.00   13:14.45  
      6:29.26 (6:29.26) 13:14.45 (6:45.20)
  2 Palma, Melissa            16 East Haven H        12:50.00   14:59.57  
      7:44.75 (7:44.75) 14:59.57 (7:14.82)
  3 Smeriglio, Sarah          16 Amity Region        13:00.00   15:12.48  
      7:30.85 (7:30.85) 15:12.48 (7:41.63)
  4 Fazzina, Isabelle         16 Mark Sheehan        13:59.00   17:54.55  
      8:44.61 (8:44.61) 17:54.55 (9:09.94)
 
Girls 100 Meter Hurdles
============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Onorato, Hailey           16 East Haven H           15.80      17.74   1 
  2 Smith, Jacquelyn          17 Amity Region           19.00      17.90   1 
  3 Chen, Zizhu               17 Amity Region           19.00      17.94   1 
  4 Santillo, Nikki           18 Mark Sheehan           18.30      18.48   1 
  5 Toussaint, Jazlyn         19 East Haven H           18.50      18.49   1 
  6 Ross, Dana                16 East Haven H           19.00      19.76   2 
  7 Ollodart, Jenna           16 Mark Sheehan           18.10      20.05   1 
  8 Ciola, Shauna             16 Amity Region           20.00      21.25   2 
  9 Moss, Alexandra           18 East Haven H           19.00      21.65   3 
 10 Mazzucco, Molly           18 East Haven H           19.50      22.44   3 
 
Girls 300 Meter Hurdles
============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Onorato, Hailey           16 East Haven H           48.00      52.36   1 
  2 Smith, Jacquelyn          17 Amity Region           53.00      54.06   1 
  3 Montesanto, Haley         18 East Haven H           54.00      55.32   1 
  4 Santillo, Nikki           18 Mark Sheehan           54.90      56.50   1 
  5 Ollodart, Jenna           16 Mark Sheehan           55.00      57.82   1 
  6 Toussaint, Jazlyn         19 East Haven H           56.00    1:00.94   2 
  7 Moss, Alexandra           18 East Haven H           56.00    1:00.97   2 
  8 Smith, Alexandria         18 Amity Region         1:00.00    1:01.16   2 
  9 Brown, Camryn             17 Amity Region           53.00    1:07.80   1 
 
Girls 4x100 Meter Relay
=========================================================================
    School                                               Seed     Finals 
=========================================================================
  1 East Haven Hs-Ct  'A'                               50.00      53.83  
     1) Coleman, Annie 16               2) Onorato, Hailey 16             
     3) Marquardt, Sydney 18            4) Kikosicki, Megan 16            
  2 Mark Sheehan  'A'                                   50.30      54.75  
     1) Burns, Maddie 16                2) Ollodart, Jenna 16             
     3) Passaro, Rachael 16             4) Esch, Reyna 19                 
  3 Amity Regional High Schoo  'A'                      55.00      54.76  
     1) Hochman, Rachelle 17            2) Brown, Camryn 17               
     3) Grosso, Danielle 19             4) Magliocco, Christina 16        
  4 Mark Sheehan  'B'                                   51.00      59.84  
     1) Mansfield, Julia 19             2) Brown, Tamia 17                
     3) Nickerson, Jordan 19            4) Tolentino, Elisa 18            
  5 Amity Regional High Schoo  'B'                    1:05.00    1:00.71  
     1) Walsh, Regan 16                 2) Krzysztopik, Victoria 19       
     3) Collins, Maxine 18              4) Ewing, Elizabeth 17            
  6 Mark Sheehan  'C'                                   52.10    1:02.05  
     1) Mushinski, Gabriella 19         2) Midolo, Kelly 19               
     3) Harvey, Hailey 16               4) Known, Not Yet                 
 
Girls 4x400 Meter Relay
=========================================================================
    School                                               Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Amity Regional High Schoo  'A'                    4:40.00    4:24.43  
     1) Grosso, Danielle 19             2) Sachs, Mayah 18                
     3) Criscuolo, Emily 17             4) Taggart, Melissa 16            
      1:06.37 (1:06.37)  2:14.76 (1:08.39)  3:19.37 (1:04.62)  4:24.43 (1:05.06)
  2 Mark Sheehan  'A'                                 4:15.00    4:35.92  
     1) Burns, Maddie 16                2) Esch, Reyna 19                 
     3) Pelkey, Chyanne 18              4) Thorp, Christine 18            
      1:06.84 (1:06.84)  2:16.57 (1:09.74)  3:27.45 (1:10.88)  4:35.92 (1:08.48)
  3 East Haven Hs-Ct  'A'                             4:22.00    4:40.69  
     1) Onorato, Hailey 16              2) Montesanto, Haley 18           
     3) Maffeo, Paige 19                4) Maffeo, Katie 18               
      1:09.35 (1:09.35)  2:21.17 (1:11.82)  3:33.17 (1:12.01)  4:40.69 (1:07.53)
  4 Mark Sheehan  'B'                                 4:22.00    5:02.54  
     1) Kischkum, Nina 18               2) Mantzaris, Paige 18            
     3) Tolentino, Elisa 18             4) Brown, Tamia 17                
      1:11.72 (1:11.72)  2:24.54 (1:12.82)  3:44.08 (1:19.54)  5:02.54 (1:18.47)
  5 Amity Regional High Schoo  'B'                    5:00.00    5:06.40  
     1) Sullivan, Mckenzie 18           2) Washington, Ania 19            
     3) Mohseni, Tara 19                4) Byun, Emily 19                 
      1:21.02 (1:21.02)  2:37.76 (1:16.74)  3:52.21 (1:14.46)  5:06.40 (1:14.19)
  6 Mark Sheehan  'C'                                 4:30.00    5:15.16  
     1) Mansfield, Julia 19             2) Midolo, Kelly 19               
     3) Mushinski, Gabriella 19         4) Nickerson, Jordan 19           
      1:07.80 (1:07.80)  2:29.08 (1:21.28)  3:49.43 (1:20.36)  5:15.16 (1:25.73)
 
Girls 4x800 Meter Relay
=========================================================================
    School                                               Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Amity Regional High Schoo  'A'                   11:00.00   10:56.56  
     1) Potter, Julia 19                2) O'Brien-Cannon, Arianna 18     
     3) Bowser, Abigail 19              4) Rafferty, Caroline 18          
      2:41.64 (2:41.64)  5:24.15 (2:42.52)  8:11.76 (2:47.61) 10:56.56 (2:44.81)
  2 Amity Regional High Schoo  'B'                   12:00.00   11:43.72  
     1) Ciskowski, Madelyn 19           2) Kupcho, Lindsey 19             
     3) Beloin, Rebecca 19              4) Goldblatt, Shayna 18           
      2:46.13 (2:46.13)  5:37.40 (2:51.27)  8:39.43 (3:02.04) 11:43.72 (3:04.29)
 
Girls High Jump
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Mantzaris, Paige          18 Mark Sheehan         4-04.00    4-04.00  
     3-10 4-00 4-02 4-04 4-06 
        O    O   XO    O  XXX 
  2 Ciola, Shauna             16 Amity Region         4-08.00   J4-04.00  
     3-10 4-00 4-02 4-04 4-06 
      PPP  XXO    O    O  XXX 
  3 Ross, Dana                16 East Haven H         4-04.00   J4-04.00  
     3-10 4-00 4-02 4-04 4-06 
      PPP    O    O   XO  XXX 
  4 Chen, Zizhu               17 Amity Region         4-08.00   J4-04.00  
     3-10 4-00 4-02 4-04 4-06 
      PPP    O   XO   XO  XXX 
  5 Tolentino, Elisa          18 Mark Sheehan         4-04.00   J4-04.00  
     3-10 4-00 4-02 4-04 4-06 
        O    O    O  XXO  XXX 
  6 Mazzucco, Molly           18 East Haven H         4-10.00    4-02.00  
     3-10 4-00 4-02 
      PPP    O    O 
  7 Connolly, Kyra            19 Mark Sheehan         4-04.00    4-00.00  
     3-10 4-00 4-02 
       XO   XO  XXX 
  8 Mansfield, Julia          19 Mark Sheehan         4-02.00   J4-00.00  
     3-10 4-00 4-02 
       XO  XXO  XXX 
  9 Yuan, Kate                19 Amity Region         4-06.00    3-10.00  
     3-10 4-00 
        O  XXX 
 -- Lederle, Lizzy            18 Mark Sheehan                         NH  
     3-10 
      XXX 
 -- Mccormack, Erin           19 Amity Region         4-02.00         NH  
     3-10 
      XXX 
 
Girls Pole Vault
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Coleman, Annie            16 East Haven H         8-00.00    7-00.00  
     6-00 6-05 7-00 7-05 
        O    O   XO  XXX 
  2 Phoenix, Stephanie        18 Mark Sheehan         6-00.00    6-05.00  
     6-00 6-05 7-00 
      XXO    O  XXX 
  3 Perrino, Sarah            17 Mark Sheehan         6-00.00    6-00.00  
     6-00 6-05 
      XXO  XXX 
  3 Marquardt, Sydney         18 East Haven H         7-06.00    6-00.00  
     6-00 6-05 
      XXO  XXX 
 -- Hendrick, Amanda          18 Amity Region         6-00.00         NH  
     6-00 
      XXX 
 -- Collins, Maxine           18 Amity Region         6-00.00         NH  
     6-00 
      XXX 
 -- Maffeo, Paige             19 East Haven H                         NH  
     6-00 
      XXX 
 -- Mccormack, Erin           19 Amity Region         6-00.00         NH  
     6-00 
      XXX 
 -- Chen, Zizhu               17 Amity Region         6-06.00         NH  
     6-00 
      XXX 
 -- Connolly, Kyra            19 Mark Sheehan         6-00.00         NH  
     6-00 
      XXX 
 -- Yuan, Kate                19 Amity Region         6-06.00         NH  
     6-00 
      XXX 
 
Girls Long Jump
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Tolentino, Elisa          18 Mark Sheehan        13-05.00   14-10.00  
      FOUL  14-10  FOUL         
  2 Hochman, Rachelle         17 Amity Region        13-00.00   14-08.00  
      14-07  14-08  FOUL         
  3 Phoenix, Stephanie        18 Mark Sheehan        11-05.00   14-04.50  
      FOUL  14-04.50  12-08         
  4 Marquardt, Sydney         18 East Haven H        16-00.00   14-03.00  
      13-05  14-03  13-03         
  5 Montesanto, Haley         18 East Haven H        14-00.00   14-00.00  
      14-00  FOUL  13-02         
  6 Mantzaris, Paige          18 Mark Sheehan        12-01.00   13-10.00  
      13-10  13-06  FOUL         
  7 Washington, Ania          19 Amity Region        11-00.00   13-06.00  
      13-03.50  FOUL  13-06         
  7 Clark, Abigail            16 Amity Region        13-05.00   13-06.00  
      13-01  13-06  13-03.50         
  9 Sullivan, Mckenzie        18 Amity Region        11-00.00   13-04.00  
      FOUL  13-04  FOUL         
 10 Mansfield, Julia          19 Mark Sheehan        11-11.00   13-03.00  
      FOUL  13-03  11-09         
 11 Ross, Dana                16 East Haven H                   13-02.00  
      13-02  12-01.50  13-00           
 11 Perrino, Sarah            17 Mark Sheehan        11-06.00   13-02.00  
      13-02  12-10  12-03         
 13 Foley, Ann                18 Amity Region        11-00.00   12-07.00  
      10-09  12-01  12-07         
 14 Jones, Izabella           19 Amity Region        12-00.00   11-10.00  
      11-02.50  11-10  FOUL         
 15 Lederle, Lizzy            18 Mark Sheehan        11-05.00   11-07.50  
      11-06.50  11-00  11-07.50         
 16 Collins, Maxine           18 Amity Region        11-00.00   11-06.00  
      FOUL  11-06  11-04         
 17 Crasilli, Isabella        18 Amity Region        10-00.00   11-05.50  
      FOUL  FOUL  11-05.50           
 18 Byun, Emily               19 Amity Region        10-00.00   11-05.00  
      FOUL  11-05  FOUL           
 19 Lupoli, Alyssa            19 Mark Sheehan                   11-04.50  
      11-04.50  10-10  10-05.50           
 20 Ewing, Elizabeth          17 Amity Region        11-00.00   10-11.00  
      10-05  10-11  9-11         
 -- Mazzucco, Molly           18 East Haven H        13-06.00       FOUL  
      FOUL               
 -- Grosso, Danielle          19 Amity Region        11-00.00       FOUL  
      FOUL  FOUL  PASS          
 
Girls Triple Jump
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Kikosicki, Megan          16 East Haven H        34-00.00   31-01.00  
      31-00  31-01  26-00           
  2 Passaro, Rachael          16 Mark Sheehan        32-04.00   30-03.50  
      29-04  30-01.50  30-03.50           
  3 Ross, Dana                16 East Haven H        30-00.00   29-06.50  
      27-11  29-06.50  29-02           
  4 Clark, Abigail            16 Amity Region        29-00.00   28-07.00  
      28-02  28-06  28-07           
  5 Toussaint, Jazlyn         19 East Haven H                   28-03.00  
      FOUL  26-08.50  28-03           
  6 Jones, Izabella           19 Amity Region        25-00.00   24-11.50  
      FOUL  FOUL  24-11.50           
 -- Moss, Alexandra           18 East Haven H        26-00.00       FOUL  
      FOUL  FOUL  FOUL           
 -- Houde, Sarah              18 Mark Sheehan        26-03.00       FOUL  
      FOUL  FOUL  FOUL           
 
Girls Shot Put
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Childers, Belson          18 Mark Sheehan        28-00.00   31-09.00  
      31-09  29-10  30-02           
  2 Petrillo, Allyn           17 Mark Sheehan        28-00.00   28-07.00  
      26-02.50  28-07  28-00           
  3 Delvecchio, Stefanie      17 Amity Region        28-00.00   27-09.75  
      26-02.25  27-09.75  26-03           
  4 Brown, Amanda             18 Mark Sheehan        27-00.00   27-01.25  
      26-09  23-03.75  27-01.25           
  5 Doheny, Megan             16 East Haven H        30-00.00   26-10.25  
      26-02.75  26-10.25  25-04.25           
  6 Bonat, Alexandra          19 Amity Region        28-00.00   26-02.00  
      25-10.50  26-02  24-08.75           
  7 McCarthy, Jenna           18 Mark Sheehan        27-00.00   25-07.00  
      23-00  25-07  22-05           
  7 Capone, Kayla             16 East Haven H        27-06.00   25-07.00  
      25-07  24-00  FOUL           
  9 Sanoval, Ashley           16 Mark Sheehan        28-00.00   24-04.00  
      FOUL  23-05  24-04           
 10 Gusciora, Jillian         18 Amity Region        25-00.00   24-02.75  
      21-10.75  24-02.75  22-07.25           
 11 D'Amico, Mia              18 East Haven H        26-06.00   24-01.25  
      22-11.50  23-01.75  24-01.25           
 12 Tapia, Jessica            18 East Haven H        25-00.00   23-01.00  
      23-01  FOUL  21-02.75           
 13 Onorato, Summer           18 East Haven H        26-00.00   22-06.00  
      22-06  20-09.50  20-09.75           
 14 Barker, Serena            16 East Haven H        27-00.00   22-04.50  
      21-08.50  21-03  22-04.50           
 15 McInerney, Justine        17 Mark Sheehan        26-00.00   22-00.00  
      21-10  22-00  20-09.75           
 16 Petrillo, Kristyn         19 Mark Sheehan        22-00.00   21-10.25  
      19-03  21-00  21-10.25           
 17 Franzik, Sophie           18 Mark Sheehan                   21-05.00  
      21-05  20-08.50  19-07.50           
 18 Pisano, Veronica          18 Amity Region        25-00.00   21-01.50  
      21-01.50  21-00.25  19-04           
 19 Gareri, Jessica           17 East Haven H        25-00.00   20-11.25  
      20-11.25  20-02.50  20-03.50           
 20 Doheny, Alannah           19 East Haven H        23-00.00   19-04.50  
      17-06  18-07  19-04.50           
 21 Morrill, MacKenzie        19 Mark Sheehan        22-00.00   19-02.25  
      19-02.25  18-03.50  18-02.75           
 22 Deck, Rossington          19 Amity Region        15-00.00   16-05.75  
      15-02.25  14-08.75  16-05.75           
 23 Musante, Kelly            19 Mark Sheehan        19-00.00   13-10.00  
      13-08.25  13-00.75  13-10            
 
Girls Discus Throw
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Sanoval, Ashley           16 Mark Sheehan           80-00      88-08  
      82-04  FOUL  88-08  77-05       
  2 Brown, Amanda             18 Mark Sheehan           75-00      81-01  
      80-06  81-01  75-10  79-11       
  3 Doheny, Megan             16 East Haven H           90-00      80-05  
      80-05  77-07  77-10  78-01       
  4 Childers, Belson          18 Mark Sheehan           88-00      78-02  
      72-09  69-09  78-02  FOUL       
  5 Bonat, Alexandra          19 Amity Region           60-00      76-06  
      70-11  69-08  76-06  68-03       
  6 McCarthy, Jenna           18 Mark Sheehan           80-00      73-04  
      FOUL  73-04  FOUL  FOUL       
  7 Musante, Kayla            16 Mark Sheehan           55-00      68-06  
      FOUL  62-08  68-06  63-01       
  8 Ornstein, Haley           16 Amity Region           70-00      66-08  
      61-09  FOUL  66-07  66-08       
  9 Capone, Kayla             16 East Haven H           75-00      66-02  
      FOUL  66-02  53-11  49-02       
 10 Delgreco, Haley           18 Mark Sheehan           60-00      62-09  
      54-07  62-09  52-03  59-06       
 11 Barker, Serena            16 East Haven H           75-00      61-08  
      FOUL  FOUL  61-08  61-05       
 12 Petrillo, Allyn           17 Mark Sheehan           75-00      61-02  
      58-01  53-11  61-02  60-08       
 13 Morrill, MacKenzie        19 Mark Sheehan           60-00      61-00  
      61-00  55-09  53-03  54-01       
 14 D'Amico, Mia              18 East Haven H           65-00      59-05  
      FOUL  53-10  FOUL  59-05       
 15 Gareri, Jessica           17 East Haven H                      57-01  
      48-08  57-01  48-02  54-06       
 16 Falt, Anna                16 East Haven H           45-00      56-02  
      51-02  56-02  FOUL  52-03       
 17 Kalin, Lauren             18 Amity Region           50-00      55-09  
      44-09  55-09  FOUL  54-02       
 18 Doheny, Alannah           19 East Haven H           40-00      55-03  
      51-10  47-06  55-03  47-08       
 19 Musante, Kelly            19 Mark Sheehan           55-00      52-08  
      47-04  FOUL  52-08  FOUL       
 20 Goclowski, Katie          17 Amity Region           60-00      52-02  
      52-02  47-04  46-04  FOUL       
 21 Onorato, Summer           18 East Haven H           50-00      51-02  
      44-00  42-03  51-02  42-01       
 22 Petrillo, Kristyn         19 Mark Sheehan           60-00      44-11  
      41-06  44-11  41-06  44-09       
 23 Tapia, Jessica            18 East Haven H           40-00      42-10  
      42-10  39-10  36-01  38-11       
 
Girls Javelin Throw
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Snow, Jacqueline          17 Amity Region           90-00      94-11  
      94-11  88-10  88-06  89-09       
  2 Petrillo, Allyn           17 Mark Sheehan           76-00      86-08  
      70-06  86-08  75-01  74-01       
  3 Doheny, Megan             16 East Haven H          100-00      83-11  
      82-11  82-07  80-07  83-11       
  4 Franzik, Sophie           18 Mark Sheehan           75-00      72-06  
      72-06  62-11  59-04  58-10      
  5 Capone, Kayla             16 East Haven H           75-00      71-09  
      FOUL  66-11  71-09  64-05       
  6 Sanoval, Ashley           16 Mark Sheehan           80-00      66-04  
      64-09  61-04  66-04  52-04       
  7 Onorato, Summer           18 East Haven H           74-00      65-05  
      65-05  57-01  56-02  62-11       
  8 Steinbrick, Emilia        18 Amity Region           60-00      63-09  
      52-08  63-00  63-09  63-09       
  9 Delgreco, Haley           18 Mark Sheehan           65-00      59-08  
      47-06  59-08  49-11  52-06       
 10 Bonat, Alexandra          19 Amity Region           50-00      55-11  
      55-11  51-10  48-00  48-06       
 11 Musante, Kayla            16 Mark Sheehan           60-00      50-04  
      50-04  44-03  46-04  43-09       
 12 Shaffer, Jenna            18 Amity Region           50-00      49-08  
      43-04  49-08  48-08  48-07       
 13 Tapia, Jessica            18 East Haven H           65-00      47-01  
      47-01  41-02  43-08  40-02       
 14 McInerney, Justine        17 Mark Sheehan           65-00      45-08  
      44-05  43-06  45-08  42-08       
 15 Musante, Kelly            19 Mark Sheehan           50-00      43-11  
      32-09  33-02  43-11  42-02      
 16 Houde, Sarah              18 Mark Sheehan           56-00      42-05  
      42-05  35-05  38-03  38-03      
 17 Doheny, Alannah           19 East Haven H           40-00      39-10  
      38-02  39-10  38-03  32-06       
 18 DeMayo, Alexandra         18 East Haven H           35-00      38-04  
      25-06  35-06  38-04  32-07      
 19 Falt, Anna                16 East Haven H           40-00      31-08  
      30-08  29-04  30-07  31-08